![](https://tomanifesto.gr/wp-content/uploads/2020/01/xatzidakis-sos-2.jpg)
Ένα αισιόδοξο οικολογικό μήνυμα θέλησε να στείλει ο υπουργός Περιβάλλοντος και Ενέργειας, Κωστής Χατζηδάκης, ο οποίος επισκέφθηκε την Κυριακή, 12/1/20, το Παιδικό Χωριό SOS, στη Βάρη.
Σε συνεργασία με tomanifesto.gr
Ένα αισιόδοξο οικολογικό μήνυμα θέλησε να στείλει ο υπουργός Περιβάλλοντος και Ενέργειας, Κωστής Χατζηδάκης, ο οποίος επισκέφθηκε την Κυριακή, 12/1/20, το Παιδικό Χωριό SOS, στη Βάρη.
Σε συνεργασία με tomanifesto.gr